Виробнича практика студентів – однин із важливих видів навчальної роботи

20 березня 2021
Виробнича практика студентів –  однин із важливих видів навчальної роботи

Практична підготовка – обов'язковий компонент освітньо-професійної підготовки, що має на меті інтегрування теоретичних знань та практичних умінь і навичок студентів в єдиному процесі формування майбутньої професійної діяльності.

Студенти 3 курсу коледжу КиМУ (спеціальність 226 Фармація, промислова фармація) відповідно до графіка освітнього процесу в період з 15.03.2021 по 19.03.2021р. пройшли виробничу (технологічну) практику на підприємствах, аптечних установах, з якими були укладені договори про проведення практики студентів ПЗВО «Київський міжнародний університет».

Під час проходження практики студентам була надана можливість закріплення теоретичних знань з технології ліків, здобуття навичок виготовлення лікарських форм за екстемпоральними рецептами лікарів та за вимогами - замовленнями лікувальних закладів, оформлення ліків до відпуску, ознайомлення з умовами зберігання виготовлених лікарських форм, дотриманням та обліком термінів придатності, особливостями підготовки та миття аптечного посуду та ін.

Під час захисту матеріалів практики (он-лайн), студенти коледжу відмітили, що під час виробничої практики вони: засвоїли правила техніки безпеки, санітарного режиму аптечного закладу, дотримування правил внутрішнього трудового розпорядку,  усвідомили відповідальність за виконану роботу та її якість,  необхідність знання нормативної бази. Цікавим і корисним став досвід спілкування з практичними фармацевтичними працівниками аптечного закладу.

Студенти залишились задоволені своєю роботою та результатами під час проходження виробничої (технологічної) практики та висловили слова вдячності і свої враження керівникам практики. Відповідальна робота студентів не залишилась без уваги, багатьом з них була запропонована робота в аптечних установах.

Загальний звіт про проходження практики представлено у фото і відеоформатах, над якими працювали Гетало О.В., голова циклової комісії з фармації та студенти Натрасенюк Микола, Вербська Аліна, Чайка Марта, Деніз Ангеліна

Виробнича практика студентів –  однин із важливих видів навчальної роботи - фото №1
Виробнича практика студентів –  однин із важливих видів навчальної роботи - фото №2
Виробнича практика студентів –  однин із важливих видів навчальної роботи - фото №3