Знайомство студентів Коледжу КиМУ з доробками відомого українського художника В. Рака

23 жовтня 2018
Знайомство студентів Коледжу КиМУ з доробками відомого українського художника В. Рака

23 жовтня 2018 року студенти I курсу Коледжу Київського міжнародного університету спеціальності «туристичне обслуговування» відвідали Національний центр народної культури «Музей Івана Гончара» та оглянули виставку творів Володимира Рака «ЛАНКА», присвячену 70-ти річчю від дня народження митця.

Організатор – к.і.н, доцент Деркач С.С. (доцент кафедри міжнародного туризму).

Метою екскурсії студентів до музею було знайомство з творчим доробком Володимира Рака, що нині є малодослідженим, його живописними та графічними творами, а також авторськими фотографіями, які демонструють мистецькі пошуки та особливості поступу автора у царині пейзажного та портретного жанрів.

Особливу увагу студентів привернула сільська тематика, яка унаочнює прагнення автора донести особливості міфологічного світу українців, важливість природного начала як основи життя, що нині пригнічене урбаністичним способом існування. Студенти також були захоплені стилістикою його живопису, яка вирізняється насиченими, сміливими кольорами.

Студенти не лише із зацікавленням слухали автора картин, а й поставили ряд запитань, щодо змісту образів картин. За словами Володимира Васильовича «…не просто почуття необхідно передавати в малярстві, не фольклорні мотиви, а потрібно виразити невидимі актуальні змісти існування людей, що працюють на землі…» і цим самим доніс до студенів необхідність залучення молоді до сучасного живопису.


Знайомство студентів Коледжу КиМУ з доробками відомого українського художника В. Рака - фото №1
Знайомство студентів Коледжу КиМУ з доробками відомого українського художника В. Рака - фото №2
Знайомство студентів Коледжу КиМУ з доробками відомого українського художника В. Рака - фото №3
Знайомство студентів Коледжу КиМУ з доробками відомого українського художника В. Рака - фото №4
Знайомство студентів Коледжу КиМУ з доробками відомого українського художника В. Рака - фото №5
Останні новини
Читати всі новини
Коледж
Київського Міжнародного
Університету