Зустріч із Головою Комітету ВР України з питань науки і освіти Л.М. Гриневич

25 квітня 2014
Зустріч із Головою Комітету ВР України з питань науки і освіти Л.М. Гриневич

25 квітня 2014 року в Київському міжнародному університеті відбулася зустріч з народним депутатом, Головою Комітету ВР України Гриневич Л.М., участь в якій взяли не лише студенти університету, а й Коледжу КиМУ.

Тема зустрічі: «Перспективи розвитку вищої освіти в Україні».

У своєму виступі Гриневич Л.М. представила проект Концепції реформування вищої школи в Україні, наголосивши, що сьогодні, як ніколи раніше, є реальний шанс на нову фазу розвитку середньої та вищої освіти, які, без сумніву, гарантуватимуть високу якість підготовки нової генерації фахівців, а саме: проведення фінансового та управлінського аудиту, подолання бюрократизму, знищення корупційних схем в освіті, рівність навчальних закладів незалежно від їх форм власності, право приватних ВНЗ на державне замовлення та інші. «…Це призведе до більшої прозорості і усунення можливостей для корупції...», – вважає Лілія Гриневич.

Лілія Михайлівна відповіла на численні запитання студентів, які стосувались забезпечення робочими місцями випускників ВНЗ, процедури нострифікації дипломів громадян України, переведення студентів із одного ВНЗ до іншого протягом навчального року та ін.

Хід зустрічі висвітлювали журналісти 5 Каналу, газети "Post Scriptum+", телепрограм "Студентський квиток" і "Свіжий погляд". Від студентів та освітян були подаровані квіти та зроблені спільні фотографії.

Зустріч із Головою Комітету ВР України з питань науки і освіти Л.М. Гриневич - фото №1
Зустріч із Головою Комітету ВР України з питань науки і освіти Л.М. Гриневич - фото №2
Зустріч із Головою Комітету ВР України з питань науки і освіти Л.М. Гриневич - фото №3
Зустріч із Головою Комітету ВР України з питань науки і освіти Л.М. Гриневич - фото №4