02 жовтня 2014

2 жовтня 2014 року студенти Коледжу КиМУ взяли участь у зустрічі з народним депутатом України, головою підкомітету Комітету ВР України з питань європейської інтеграції Тарасюком Борисом Івановичем. Тема зустрічі та лекції Бориса Івановича: «Зовнішня політика України на сучасному етапі».

Зустріч була надзвичайно цікавою, викликала жваву дискусію, студенти й викладачі Університету і Коледжу (понад 600 осіб) змогли отримати відповіді на запитання, які їх цікавили, зокрема, щодо перспектив запровадження безвізового режиму України з ЄС, ролі дипломатії в умовах глобалізації тощо.

Зустріч із головою підкомітету Комітету ВР України з питань європейської інтеграції Тарасюком Б.І. - фото №1
Зустріч із головою підкомітету Комітету ВР України з питань європейської інтеграції Тарасюком Б.І. - фото №2