12 листопада 2014

12 листопада 2014 року студенти Коледжу КиМУ взяли участь у зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Словацької Республіки в Україні паном Юраєм Сівачеком. У зустрічі взяли участь також президент КиМУ – професор Хачатурян Х.В., радник посольства Словаччини – пан Генрих Сасай. Робоча мова зустрічі – російська.

Тема лекції, яку пан Посол прочитав студентам, «Відносини Словаччини та України, стан та перспективи розвитку», викликала жвавий інтерес у студентів, зокрема їх цікавили запитання щодо реверсу газу зі Словаччини до України, ставлення європейців до останніх подій в Україні та інші, на які вони отримали професійні відповіді.

Зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Словацької Республіки в Україні паном Сівачеком Юраєм - фото №1
Зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Словацької Республіки в Україні паном Сівачеком Юраєм - фото №2