08 грудня 2014

8 грудня 2014 року відбулась зустріч студентів Інституту журналістики (директор – професор Кривошея Г.П.) та Коледжу КиМУ (директор – доцент Судак І.І., спеціальність «Видавнича справа та редагування») із незалежною українською журналісткою Руденко Г.Ф., яка друкується в газетах української діаспори в США, таких як «Національна трибуна», «Закордонна газета», «Нова газета», «Свобода», «Міст» та інші. У зустрічі взяли участь також завідувач кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики КиМУ - професор Іванченко Р.П. Робоча мова зустрічі – українська.

Темою зустрічі став досвід самої Галини Фомівни щодо специфіки роботи журналіста за кордоном, зокрема у Сполучених Штатах Америки. Студенти активно цікавилися щодо питань розвитку української діаспори закордоном, на які отримали розгорнуті відповіді.

Зустріч студентів Коледжу із незалежною українською журналісткою п. Руденко Г.Ф. - фото №1
Зустріч студентів Коледжу із незалежною українською журналісткою п. Руденко Г.Ф. - фото №2