20 березня 2013

20 березня 2013 року в Київському міжнародному університеті відбулася лекція другого секретаря, віце-консула посольства Республіки Литва в Україні пані Юратє Усявічюте, яку відвідали студенти Коледжу.

Тема лекції: «Відносини України та Литви, перспективи вступу України до ЄС».

Робоча мова лекції та дискусій – англійська.

Пані Юратє розповіла про головні напрямки розвитку відносин між Україною та Литвою, а саме у сфері культури та освіти. Наголосила, що вступ до ЄС залишається пріоритетним і в цьому питанні Україна завжди матиме підтримку з боку Литви.

Емоції, які отримали студенти Коледжу від лекції, позитивні.

Зустріч з другим секретарем посольства Республіки Литва в Україні пані Юратє Усавічюте - фото №1
Зустріч з другим секретарем посольства Республіки Литва в Україні пані Юратє Усавічюте - фото №2