Зустріч зі стейкхолдерами циклової комісії із фармації

24 лютого 2021
Зустріч зі стейкхолдерами циклової комісії із фармації

24 лютого 2021 року в Коледжі КиМУ у межах заходу «Тиждень науки у Коледжі КиМУ» відбулася зустріч студентів спеціальності «Фармація, промислова фармація» з представниками роботодавців, експертами фармацевтичної галузі.

Студенти мали змогу поспілкуватися з Тур Тетяною Фердинандівною - начальником відділу кадрів аптечних мереж ТОВ «АПТЕКАРЬ» та ТОВ «ВІТАЛЮКС»; Харченко Аліною Вадимівною - менеджером з персоналу аптечних мереж ТОВ «АПТЕКАРЬ» та ТОВ «ВІТАЛЮКС».

Модератором зустрічі виступила голова циклової комісії з фармації доц. Гетало Ольга Володимирівна.

Учасники зустрічі звернули особливу увагу на значення та роль належних практик у фармації у забезпеченні належної якості лікарських засобів.

Одна з умов якісної фармацевтичної медичної допомоги - використання лікарських засобів з гарантією якості на всіх етапах життєвого циклу лікарського препарату за умови суворого дотримання усіх правил обігу, у тому числі умов зберігання. Створення належних умов зберігання, складування і транспортування ліків є гарантією збереження їх якості, закладеної у процесі виробництва. Проблема правильного зберігання ліків в останній час набула особливого значення у зв‘язку зі зміною та розширенням їх номенклатури. Фармацевт є одним із гарантів якості лікарських засобів, так як саме з рук фармацевта пацієнт отримує лікарські засоби.

Тур Тетяна Фердинандівна наголосила на важливості дотримання вимог Належних фармацевтичних практик, підкреслив, що аптека є головною ланкою фармацевтичного ланцюга з особливим попитом громадян.

Діяльність фармацевтичних підприємств, яка спрямована на забезпечення населення країни якісними та доступними лікарськими засобами, є запорукою забезпечення здоров’я нації та, відповідно, безпеки держави.

Належна аптечна практика знаходиться в самому «серці» професії фармацевта. Крім того, вона чітко висловлює нашу угоду з пацієнтом не тільки «не нашкодити», але й сприяти отриманню хороших результатів медикаментозного лікування.

Харченко Аліна Вадимівна представила до уваги студентів презентацію про професійну діяльність аптечних мереж та ознайомила з мотиваційними програмами для співробітників аптек.

У жвавій дискусії студенти коледжу отримали відповіді на питання стосовно подання резюме, проведення співбесіди під час прийому на роботу та тестування, можливих посад та подальшого кар’єрного росту, забезпечення соціального пакету, вимог сучасного роботодавця до потенційного працівника.

Такі зустрічі є ефективною формою співпраці для забезпечення можливості прямих контактів з роботодавцями та створення ефективного працевлаштування та розвитку професійної кар’єри молодих фахівців.


Зустріч зі стейкхолдерами циклової комісії із фармації - фото №1
Зустріч зі стейкхолдерами циклової комісії із фармації - фото №2
Зустріч зі стейкхолдерами циклової комісії із фармації - фото №3
Зустріч зі стейкхолдерами циклової комісії із фармації - фото №4
Останні новини
Читати всі новини
Коледж
Київського Міжнародного
Університету