Коледж Київського міжнародного університету
Коледж Київського міжнародного університету

Спортивне життя

Заняття фізичним вихованням і спортом є одним із пріоритетів у Київському міжнародному університеті, до якого активно залучаються і студенти Коледжу КиМУ, беручи участь у спільних спортивних секціях з волейболу, баскетболу, футболу, тенісу. До того ж, це сприяє оздоровленню молоді, адже відомо, що фізичне виховання – це здоров'я нації.

Традиційними стали змагання не тільки серед студентських команд, а й серед команд викладачів і студентів, які завжди викликають великий інтерес і активну участь уболівальників. Саме на таких двох матчах 26 вересня та 27 листопада вболівальники Коледжу створили атмосферу підтримки гравцям і самі отримали безліч позитивних емоцій.

Підготовку майбутніх фахівців у Коледжі Київського міжнародного університету неможливо уявити без системи фізичного виховання. Студенти Коледжу – конкурентоспроможні й працездатні, готові здолати всі труднощі на власному шляху.

«Citius! Altius! Fortius!» – під таким гаслом відбулися спортивні змагання 9 квітня серед студентів Коледжу КиМУ, кожна група якого сформувала власну команду. Поєдинок двох команд у спритності, швидкості, силі складалися з двох частин. У першій частині команди відповідали на запитання спортивної вікторини, а в другій – змагались у таких естафетах: з гімнастичною палицею, з набивними м’ячами, ведення м’яча, біг («змійкою»), стрибки через скакалку, перетягування каната тощо.

Спортивні змагання пройшли жваво, весело, при активній підтримці вболівальників.

Шановні студенти!

Бажаємо, щоб перемоги в спорті завжди були й перемогами в навчанні й житті!
Успіхів!

Спортивне життя - фото №1
Спортивне життя - фото №2
Спортивне життя - фото №3
Спортивне життя - фото №4
Спортивне життя - фото №5
Графік роботи приймальної комісії
Липень / Серпень
Пн.-Пт.
9:00 - 18:00
Субота
9:00 - 14:00
Неділя
Вихідний
Відео-презентація Коледжу
Останні новини
Читати всі новини
Анонси подій
Всі події
05 02 / 2020
16 : 00
19 11 / 2019
11 : 59
08 10 / 2019
13 : 15
Центр
консультацій
м. Київ,
вул. Львівська, 49